sun-1 phone-call

TOPLANTILAR VE ETKİNLİKLER

AGORA

AGORA Salonu toplam 298 m² alana sahiptir. Tiyatro, sınıf ve banquet düzeninde hizmet veren AGORA Salonunda servis mutfağı ve AGORA Bar bulunmaktadır. Üç adet Hitachi projektör ve perdesi haricinde beş adet 120’’ Samsung Smart IP TV bulunmaktadır. Simultane tercüme sistemi mevcuttur. Teknolojik anlamda en yeni ses ve ışık sistemlerine sahip AGORA, Gala organizasyonları ya da parti organizasyonları için de uygundur.

 

CLIO

CLIO Salonu toplam 64 m² alana sahiptir. Maksimum 20 kişilik özel şirket toplantıları ve motivasyon toplantılarına ev sahipliği yapmaktadır. Bir adet Hitachi projektör, perde ve Smart Board bulunan CLIO salonu akustik ortamı ile en verimli ses yalıtımını sunmaktadır, uygun ses sistemi ile donatılmıştır.

 

OURANIA

OURANIA BUSINESS CONCEPT 20 m² alanı ile 1 adet Çalışma Odası (Deniz Manzaralı), 8 Kişilik Toplantı Odası, PC, OfficeJet ve WiFi Internet Erişimi ile iş insanlarına özel çalışma ortamı sunmaktadır.

 

TALYA

23 m² alana sahip TALYA Salonu 10 kişilik gruplara eğitim toplantılarına uygundur. Workshop çalışmaları için ideal olan TALYA salonunda, bir adet Hitachi projektör ve Smart Board bulunmaktadır.