sun-1 phone-call
Slider 1

ANASAYFA
189_bahçe gece.jpg
ANASAYFA

VENÜS Thermal Boutique Hotel & Suites & SPA Wellness olarak 2015 yılından itibaren içerisinde bulunduğumuz coğrafyanın temel özellikleri ile hizmet vermeye başladığımız otelimizde misafirlerimize teknoloji ve mitolojiyi bir arada sunuyoruz.

Modern bir anlayış ve zevkle donatılmış odaları, dünyanın en kaliteli mineral su kaynaklarından biri olan Güre kaplıcaları ve Truva’dan bugüne kadar var olan tarihi dokusu ile kendine has bir otel VENUS Thermal Boutique Hotel & Suites & SPA Wellness...

 


Toplantı
COVID-19 BİLGİLENDİRME MİSAFİRLERİMİZİ COVID-19 TEDBİRLERİ BİLGİLENDİRMEMİZ

COVID-19 BİLGİLENDİRME

KEŞFET
Toplantı
KONAKLAMA

Sıcak ve ilgi dolu bir hizmet ile sizi karşılayan , beklentilerinizi bir üst seviyeye çıkaran tümü deniz manzaralı olmak üzere her milimetrekaresi incelikle detaylandırılmış olan otelimizde var olan 28 Suite, 1 Handicap Suite ve 4 Luxury Thermal Suite olmak üzere toplam 33 Suit ile sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

KEŞFET
Toplantı
TOPLANTILAR VE ETKİNLİKLER

Venüs Termal Butik Otel organizasyonların ve şirketlerin toplantılarını rahatça yapabilmeleri için değişik kapasitelerde (6, 10, 20 ve 200 kişilik) toplantı salonları ile donatılmıştır.

KEŞFET
86_restaurant-pattern.png
Toplantı
RESTAURANT

Anteros’ta yöresel lezzetler dünya mutfağının en gözde örnekleri ile birlikte sunulur. Her sabah özenle seçtiğimiz malzemeleri değer verdiğimiz ustalıkla bir araya getirir, Ida Dağı’nın eteklerinde kurulu otelimizin büyülü atmosferinde sizlere sunmaktan gurur duyarız.

KEŞFET
222_spa-pattern.png
Toplantı
SKAMANDROS SPA

Skamandros SPA’da Türk Hamamı , Buhar Odası, Sauna, Termal Kür Havuzu ve Aile Banyoları gibi artık gelenekselleşmiş SPA üniteleri zengin bir masaj ve terapi menüsü ile birlikte sunuluyor. Geniş olanaklar yelpazesi içerisinde hizmet veren güzellik salonu ve kuaförün de bulunduğu Skamandros SPA’da gün boyu keyifli zaman geçireceksiniz.

KEŞFET
AKTİVİTELER
Edremit’in bütün mahalleleri Kaz Dağı eteklerinde kurulmuş ve sağlıklı bir yaşam vadetmektedir. Ve Güre mahallesinde hayata geçirdiğimiz VENÜS Thermal Boutique Hotel & Suites & Spa Wellness projesi, işte bu muhteşem konumuyla ülkemizin en prestijli termal butik otellerinden biridir.
Blog
Blog

Hazır gelmişken
bloğumuzu bir gözatın.

DETAYLI BİLGİ

Her şey ama her şey tam anlamıyla harikaydı. Personel, hizmet, harika yemekler, sonsuz huzur dolu müthiş bir yer...

Emre KABACA